Huzursuz bacak sendromu için kesin çözüm - İbrahim Saraçoğlu

Huzursuz bacak sendromu için kesin çözüm

İbrahim Saraçoğlu Zahide ile Yetiş Hayata programında Huzursuz bacak sendromu için için bitkisel kür tarifini verdi.


İbrahim Saraçoğlu Huzursuz bacak sendromu için 15 gün süre ile Her gün sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez  sabah-akşam 1 çay kaşığı siyah hardal tohumunu çiğnemeden 1 kaç yudum su ile yutulup ardından yarım dilim ekmek   tüketilmesini önerdi.

Bu kürü 2 hafta uyguladıktan sonra 2 hafta günde bir kez 1 çay kaşığı siyah hardal tohumu tüketilerek uygulamaya devam edilebilir. 

Toplam 1 ay uygulanacak. 

Uyarı: Etkisini artırmak için daha fazla hardal tohumu tüketmek sakıncalıdır. 

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu

3 yorum:

 1. İki ayrı kişide üç ayrı aktardan alınan ürünü belirtilen şekilde kullandık. En ufak bir etki bile göremedik. Şifa bulan varsa.yazsın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu hastalığı ben de yıllardır çekiyorum eşimin bir rahatsızlığı için hardal yağ v çörek otu yağı almıştık ikisini de her akşam 1tatlıkaşığı içmeye başladık 3.gün hafifledi yaklaşık 10gündür devam ediyorum hamdolsun artık hissetmiyorum sifayı veren Rabbim tavsiye ederim deneyin

   Sil
 2. Magnezyum birebir huzursuz bacak sendromuna..gunde 400 mg kullanilmasi gerekiyor

  YanıtlaSil

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.